Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı yerli ve uluslararası şirketlere Türk hukukuna ilişkin tüm konularda danışmanlık hizmeti vermekte ve onları mahkemeler ve idari kurumlar nezdinde temsil etmektedir. Büromuz, müvekkillerine en iyi hizmeti sunabilmek için, bir German Desk kurmuş ve uzun yıllardan beri Almanca’nın hakim dil olduğu ülkelerde faaliyet gösteren uluslararası şirketlere sunduğu danışmanlık hizmetleri ile edindiği deneyimi tek çatı altında toplamıştır.
German Desk, hem Almanca konuşulan ülkelerden Türkiye’ye yatırım yapan kişi ve kurumlara, hem de Almanca konuşulan ülkelerde faaliyet gösteren ya da göstermek isteyen Türk yatırımcılara hizmet vermektedir. German Desk ekibi, söz konusu yabancı yatırımcıların tek çatı altında her türlü hukuki konuda danışmanlık hizmeti ve hukuki temsil imkanına sahip olabilecekleri bir mecra yaratmaktadır. Almanca konuşulan ülkelere yatırım yapmak isteyen Türk yatırımcılar ise hem Türkiye’de iletişime geçebilecekleri yetkin bir birime, hem de büromuzun Almanya, Avusturya ve İsviçre’de beraber çalıştığı güvenilir hukuk büroları aracılığı ile yurtdışında desteğe kavuşmaktadır.
German Desk bünyesindeki avukatlarımız, başta Alman şirketleri olmak üzere uluslararası şirketlere uzun süreden beri danışmanlık hizmeti vermekte olup, Almanca ve İngilizce dillerine hakimdir. Avukatlarımızın Almanya ve diğer ülkelerde eğitim ve mesleki faaliyet şeklinde yurtdışı deneyimleri bulunmaktadır.

Yetkili Ortak
Dr. Umut Kolcuoğlu

Takım Üyeleri
Alp Erçetin
Cihan Mercan
Merve Tüzmen