Büromuzun Yeni Ortağı

Av. Maral Minasyan’ın Büromuzdaki çalışmalarına “ortak avukat” sıfatıyla devam edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Maral Minasyan, kurulduğu 2006 yılından bu yana Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı’da çalışmaktadır. Kendisi Büronun iş hukuku ve kişisel verilerin korunması hukuku çalışmalarını yönetmekte, yerli ve uluslararası şirketlere işe alımdan iş sözleşmesinin feshine kadar iş ilişkisinin her aşamasında ve tüm iş hukuku konularında danışmanlık sunmaktadır. Toplu iş hukukunda deneyim sahibi olan Minasyan, sendikalarla hem yerel hem uluslararası düzeyde müzakerelerde bulunmuştur. Kendisi, kişisel verilerin korunması hukukundaki uzmanlığı sayesinde iş hukuku projelerinde müvekkillere eksiksiz bir hizmet sunabilmektedir.

Minasyan, ayrıca perakende, elektronik, sigorta, medya, e-ticaret, teknoloji, üretim ve otomotiv gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren yerli ve çok uluslu şirketlere kuruluş aşamasından başlayarak, kurumsal yönetim, ticaret hukuku ve sözleşmeler dahil olmak üzere, faaliyetlerine ilişkin birçok hukuki konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Maral Minasyan’ı tebrik ediyor ve büyüyen Büromuzda başarılarının devam etmesini diliyoruz.