Son Bülten ve Yayınlarımız
Hepsini Gör
Son Podcastlerimiz
Bölüm VII: Ödeme Hizmetleri Sektör Analizi
Av. Gülce Gürdal ile konukları, Momento’nun kurucusu Zeynep Dağlı Kastro ve TT Ödeme’nin Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Giray Göde, ödeme ve elektronik para kuruluşlarının sektördeki yerleri ile dijital bankacılığın geleceğini ele alıyor ve ödeme hizmetleri sektörünü kullanıcılar perspektifinden değerlendiriyor.
Bölüm VI: Tahkim: Neden, Ne Zaman, Nasıl? – 2. Kısım
“Neden, ne zaman ve nasıl tahkim” sorusunun cevaplarını tartıştığımız podcastimizin ikinci oturumunda kıdemli avukatlarımızdan Cihan Mercan, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Derya Tarman, İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) Genel Sekreteri Yasin Ekmen ve Esin Avukatlık Ortaklığı ortak avukatlarından Demet Kaşarcıoğlu ile yeniden bir araya geliyor. Konuklarımız bu defa “kurumsal tahkim mi ad hoc tahkim mi” sorusuna tecrübeleri ışığında cevap arıyor, Türkiye’de tahkimin gelişimini ve ISTAC’ın bu gelişime katkısını değerlendiriyor.
Bölüm V: Tahkim: Neden, Ne Zaman, Nasıl? – 1. Kısım
Kıdemli avukatlarımızdan Cihan Mercan ile konukları Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Derya Tarman, İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) Genel Sekreteri Yasin Ekmen ve Esin Avukatlık Ortaklığı ortak avukatlarından Demet Kaşarcıoğlu, “Neden, ne zaman ve nasıl tahkim?” sorusunun cevaplarını tartışıyor.