Son Bülten ve Yayınlarımız
Hepsini Gör
Son Podcastlerimiz
Bölüm V: Tahkim: Neden, Ne Zaman, Nasıl? – 1. Kısım
Kıdemli avukatlarımızdan Cihan Mercan ile konukları Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Derya Tarman, İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) Genel Sekreteri Yasin Ekmen ve Esin Avukatlık Ortaklığı ortak avukatlarından Demet Kaşarcıoğlu, “Neden, ne zaman ve nasıl tahkim?” sorusunun cevaplarını tartışıyor.
Bölüm IV: Ödeme Hizmetlerinde Rekabet ve Regülasyon
Rekabet Hukuku Danışmanımız Neyzar Ünübol ile konukları TOBB Fintek Sektör Meclisi Üyesi Ussal Şahbaz ve Papara Kamu İlişkileri ve Strateji Direktörü Recep Gündüz, finansal teknolojilerin gelişimi bakımından rekabet, inovasyon ve yasal düzenleme ilişkisini Rekabet Kurumu’nun Aralık ayında yayımladığı Ödeme Hizmetlerindeki Finansal Teknolojilere İlişkin İnceleme Raporu çerçevesinde tartışıyor.
Bölüm III: Rekabet Hukuku Perspektifinden
E-Ticaret
Rekabet Hukuku Danışmanımız Neyzar Ünübol ve konukları İyzico Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Büyükkucak ile Inveon Ortağı ve İş Geliştirme Direktörü Moris Kastro Türkiye’de e-ticaretin gelişimini ve geleceğini, fintech alanındaki yeniliklerin e-ticaret ekosistemindeki rolünü ve sektördeki gelişmelerin rekabet hukuku ve politikasına yansımalarını değerlendiriyorlar.