Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı, yaklaşık 80 kişilik avukat ekibi ile yerli ve uluslararası şirketlere Türk hukukuna ilişkin tüm konularda danışmanlık hizmeti vermekte ve onları mahkemeler ve idari kurumlar nezdinde temsil etmektedir. Büromuz, müvekkillerine en iyi hizmeti sunabilmek için, bir Almanya Masası kurmuş ve uzun yıllardan beri Almanca’nın hâkim dil olduğu ülkelerde faaliyet gösteren kişi ve kurumlara sunduğu danışmanlık hizmetleri ile edindiği deneyimi tek çatı altında toplamıştır.

Almanya Masası, hem Almanca konuşulan ülkelerden Türkiye’ye yatırım yapan kişi ve kurumlara, hem de Almanca konuşulan ülkelerde faaliyet gösteren ya da göstermek isteyen Türkiye kökenli yatırımcılara hizmet vermektedir. Almanya Masası ekibi, söz konusu yabancı yatırımcıların tek çatı altında her türlü hukuki konuda destek alabilecekleri bir mecra yaratmaktadır. Almanca konuşulan ülkelere yatırım yapmak isteyen Türkiye kökenli yatırımcılar ise hem Türkiye’de iletişime geçebilecekleri yetkin bir birime, hem de büromuzun Almanya, Avusturya ve İsviçre’de beraber çalıştığı güvenilir hukuk büroları aracılığı ile yurtdışında desteğe kavuşmaktadır.

Almanya Masası bünyesindeki avukatlarımız, başta Alman şirketleri olmak üzere uluslararası şirketlere uzun süreden beri danışmanlık hizmeti vermekte olup, Almanca ve İngilizce dillerine hâkimdir. Avukatlarımızın Almanya ve diğer ülkelerde eğitim ve mesleki faaliyet şeklinde yurtdışı deneyimleri bulunmaktadır.