Büromuzun Yeni Ortağı ve Yeni Danışmanı

Gökçe İldiri Coşgüner’in ortak avukat olarak ve Begüm Biçer İlikay’ın danışman olarak Büromuzdaki çalışmalarına devam edeceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Av. Gökçe İldiri Coşgüner, 2012 yılında Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı ekibine katılmıştır. Kendisi, Büromuzun Birleşmeler ve Devralmalar ekibinde yer almaktadır.

İldiri Coşgüner, yerli ve yabancı yatırımlar üzerinde çalışmaktadır. Sektöründe lider müvekkillere ve özel sermaye fonlarına gıda üretimi, sanayi ve teknoloji gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketler ve ortak girişimlerin dahil olduğu çok çeşitli birleşme ve devralma işlemlerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Begüm Biçer İlikay, 2016 yılında Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı ekibine katılmıştır. Kendisi, Büromuzun Uyuşmazlık Çözümü ile Etik ve Uyum ekiplerinde yer almaktadır.

Biçer İlikay yerli ve çok uluslu müvekkilleri, ticaret hukuku ve iş hukuku uyuşmazlıklarında, idari davalarda, tenfiz davalarında ve beyaz yaka suçlarına ilişkin ceza davalarında, ayrıca icra ve iflas takibi süreçlerinde temsil etmektedir. Kendisi, uyum ve iç soruşturmalar konusunda da geniş deneyim sahibidir.

Kendilerine, bugüne dek Büromuza ve müvekkillerimize sundukları büyük katkılar teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Tebrikler!